Dlhodobá spokojnosť klienta je dôležitejšia než krátkodobý profit.

.: Múdry biznisman :.

Webové aplikácie

Vyvíjam intranetové ako aj online aplikácie. Kritériom pri vývoji je bezpečnosť a stabilita kódu, rýchlosť (SQL) a nízke náklady na údržbu. Zadaniu rozsiahlejších projektov predchádza stretnutie s klientom, vyprofilovanie rozsahu prác a rozpočtový estimate.

Backend aplikácie

Zamerané primárne na funkčnú logiku, než na dizajn a responsivitu. Súbor nástrojov zahŕňa osvedčené stabilné technológie - PHP + CSS framework, databázový layer, queues & automatizácia - podľa konkrétnych požiadaviek projektu.

Cenové kalkulátory a porovnávače

Mám viac ako 10 ročné skúsenosti s vývojom frontend online porovnávačov a súvisiacimi backend business procesmi. Výsledkom týchto skúseností je napríklad aj Synet wizard framework .

Rezervačné online systémy

Primárne pre autopožičovne a ubytovacie zariadenia. Umožňujú prevádzkovateľovi spravovať ponúkané ceny a manažovať komunikáciu so zákazníkom - od prijatia objednávky až po vyhodnotenie spokojnosti. Ideálne riešenie pre nové weby.

Online prieskumy a ankety

S využitím aplikácie Synet Survey je realizácia online prieskumu časovo a ekonomicky efektívna. V závislosti od požiadaviek, súčasťou vyhodnotenia je normalizácia a analýza údajov, ako aj záverečný reporting.

Integrácia webových služieb

Prepájanie interných business procesov a zabezpečenie komunikácie medzi aplikáciami je dnes zásadným limitom rozvoja korporátu i malej firmy. Implementujem webové služby na strane klienta ako aj servera prostredníctvom štandardných technológií (REST, SOAP).

Generátory PDF dokumentov

Implementujem generátory PDF dokumentov rôznej zložitosti. Príkladom riešenia je portál ipdf.sk , pre ktorý bol vyvinutý komplexný PDF engine umožňujúci napr. manipuláciu so stránkami v dokumente, vkladanie grafických elemetov a dynamických textov.


Konzultačné služby

PHP & SEO konzultácie

Máte technický problém s webstránkou? Potrebujete napríklad prepojiť eshop s externým serverom? Potrebujete prejsť na nový hosting? Alebo chcete osloviť potenciálnych zákazníkov, nastaviť google analytiku, či spustiť emailovú kampaň? Nie všetko viem, ale v mnohom dokážem poradiť a nájsť finančne najvhodnejšie riešenie.

Business modelling

Chcete začať s online podnikaním, a neviete sa zorientovať v dostupných aplikáciách? Potrebujete vyhodnotiť technickú náročnosť alebo ekonomický aspekt zámeru? Poradím pri vypracovaní business plánu pre online podnikanie - napr. výber vhodného CMS/CRM/eShopu, platobnej metódy alebo analýze správania užívateľov.

Máte otázku?

Synet.sk

Profesionálna tvorba webových aplikácií a riešení na mieru. Konzultačné služby.

Demo

Kontakt


https://synet.sk