Zistenie počtu pracovných dní a sviatkov v mesiaci

Zistenie počtu pracovných dní a sviatkov v mesiaci Fond pracovného času v mesiaci - výpočet v PHP Jednoduchá utilita počítajúca počet pracovných dní v mesiaci na Slovensku. Použitá napr. na mzdovej kalkulačke. Úpravou zoznamu sviatkov v premennej $holidays možno použiť pre ďalšie krajiny. Napr. v Českej republike nie je sviatkom .. Čítať ďalej »

To change or not to change passwords

To change or not to change passwords To change or not to change passwords A lot discussion has been taken recently regarding whether it is wise or not to enforce company security policy by enforcing regular password rotation - meaning forcing employees to change password e.g. every .. Čítať ďalej »

Update CentOS 7 to PHP 7 via Remi repos

Update CentOS 7 to PHP 7 via Remi repos Update Centos 7 to PHP 7 via Remi repos On 03.12.2015 has been released PHP 7.0 with great performance & feature improvements. Since I have a couple of applications running on PHP 5.5 branch with quite complicate environment settings I was wondering .. Čítať ďalej »

Najväčšie výzvy pre ľudstvo

Najväčšie výzvy pre ľudstvo Najväčšie výzvy pre ľudstvo Či sa nám to páči, alebo nie, je ľudstvo a Zemeguľa stále len nepatrným zrnkom prachu v vesmíre ovládanom zatiaľ nepoznamými silami. Kedykoľvek nás môže z povrchu zotrieť zablúdená planétka, prebudenie geoseizmických síl, porušenie krehkej rovnováhy v .. Čítať ďalej »

Voda ako obchodná komodita

Voda ako obchodná komodita Voda ako obchodná komodita Nedávno prebehla médiami správa o snahe skomercionalizovať voľne dostupné zdroje pitnej vody a využiť ich na komerčný predaj do zahraničia. Vzniklo množstvo pomerne búrlivých reakcií s prevažujúcimi zamietavými postojmi k uvedenému úmyslu. Obavy spoločnosti o obmedzenie prístupu k .. Čítať ďalej »

API JUSTICE.CZ - Parser obchodního rejstříku

API JUSTICE.CZ - Parser obchodního rejstříku API JUSTICE.CZ - parser obchodního rejstříku České republiky Parser pre vyhľadávanie základných údajov o českých obchodných spoločnostiach a podnikateľoch - názov subjektu, IČO a adresa. Na rozdiel od ARES sú odpovede rýchlejšie a umožňujú aj čiastkové vyhľadanie podľa mena (názvu) subjektu .. Čítať ďalej »

Da XLz Top múviz list ewa

Da XLz Top múviz list ewa Da XL'z Top múviz list ewa (The XL's top movies list ever) Tu nájdete výber filmov, ktoré som videl aj s nejakým mojím komentárom. Nakoľko voľného času je neuveriteľne málo (ergo "čas je najhodnotnejšie aktívum v živote človeka" .. uuuchchch..), príde mi .. Čítať ďalej »

EU VAT Validator

EU VAT Validator EU VAT Validator EU VAT validator class. Enter valid EU VAT number and click "Validate". Please note, that provided validation is not sufficient and does not implement modulo checks specific for each country. For precise modulo check see javascript implementation by John .. Čítať ďalej »

Máte otázku?

Synet.sk

Profesionálna tvorba webových aplikácií a riešení na mieru. Konzultačné služby.

Demo

Kontakt


https://synet.sk